Tarki do pielęgnacji stóp nazywane też często tarkami do pięt to akcesoria przydatne nie tylko w gabinetach kosmetycznych. Trudno o lepszą opcję, gdy chce się pozbyć martwego naskórka. W zależności od modelu różnią się zarówno grubością, jak i materiałem, z jakiego są wykonane. Nasza hurtownia narzędzi kosmetycznych jest w stanie zaoferować na tyle szeroki ich wybór, że każdy powinien bez trudu natrafić na rozwiązanie interesujące z jego punktu widzenia.

Jak działają tarki do pięt

Przeznaczenie tarki do pielęgnacji stóp można porównać z tym, jakie charakteryzuje popularny przed laty pumeks. To narzędzie idealnie sprawdzające się przy ścieraniu martwego naskórka. Jest nie tylko bardzo skuteczne, ale również wygodne w obsłudze. Konstrukcja tarki sprawia, że można posługiwać się nią wygodnie przez wiele godzin nie odczuwając zmęczenia. Jej plusem jest również to, że jej użytkownik sam może regulować siłę nacisku. Nowoczesne tarki mogą być wykorzystywane nie tylko na sucho, ale również na morko. Pozwala to na wykonywanie zabiegu pedicure w taki sposób, jaki jest najbardziej komfortowy dla pacjenta.

Jak wybrać tarkę do pięt?

Jako dystrybutor narzędzi do manicure i pedicure stawiamy jedynie na sprawdzone rozwiązania. Analizujemy oferty producentów wysoko cenionych przez osoby zawodowo zajmujące się pielęgnacją stóp. Stawiamy przy tym jedynie na rozwiązania wysokiej jakości. Bogaty wybór tarek do pielęgnacji stóp nie musi przy tym wcale utrudniać decyzji o zakupie konkretnego rozwiązania. Jeśli zakup ma być udany warto zwrócić uwagę na:

  • Rodzaj zastosowanej powierzchni ściernej
  • Tarki przeważnie są wykonane z metalu, w sprzedaży dostępne są jednak również modele ceramiczne, pumeksowe oraz wykonane z tworzyw sztucznych.
  • Oprawę tarki i kształt rączki.
  • Staranność wykonania narzędzia wpływającą na jego żywotność.
  • W przypadku wątpliwości dobrze jest mieć na uwadze przeznaczenie konkretnej tarki. Nasza hurtownia narzędzi kosmetycznych oferuje zarówno modele nie mające sobie równych, gdy potrzebna jest nam bardzo klasyczna tarka, jak i rozwiązanie do zadań specjalnych.

Rodzaje tarek do pielęgnacji stóp

Wszystkie tarki, które polecamy jako dystrybutor narzędzi do manicure i pedicure są w stanie zagwarantować aksamitną i gładką skórę na piętach. Nie oznacza to jednak, że każdy model jest uniwersalny. W naszej ofercie można znaleźć między innymi:

  • grube tarki metalowe, które sprawdzają się idealnie, gdy konieczne jest pozbycie się zewnętrznych warstw naskórka z pięt dawno nie poddawanych zabiegom pielęgnacyjnym,
  • tarki z pumeksem,
  • tarki z tworzywa, które służą przede wszystkim do wygładzania naskórka.

Najlepszym rozwiązaniem może okazać się zaopatrzenie się w kilka rozwiązań. Pozwoli to na bardziej elastyczne podejście do pięt klientów. Przyczyni się też do tego, że sam zabieg będzie mniej czasochłonny. Zapraszamy do przeanalizowania przygotowanej przez nas oferty. Pozostajemy też do dyspozycji w przypadku pojawiających się wątpliwości i pytań.

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj to, czego szukasz