Najczęściej kupowane

Profesjonalne ostrzenie narzędzi do manicure i pedicure

25,00 zł

Profesjonalne ostrzenie narzędzi do manicure i pedicure: cążki do skórek, cęgi do paznokci, pęsety, nożyczki do skórek i paznokci oraz kopytka.

Wysyłka produktów przeznaczonych do ostrzenia, odbywa się przez kupującego. 

  Classic Manicure

  Pęseta kosmetyczna - skośna, chrom, dł. 9 cm

  16,00 zł

  Pęseta kosmetyczna, skośna, chromowana, o długości 9 cm. 

  Produkty marki Classic Manicure, wykonane są w ponad 90% z nierdzewnej stali chirurgicznej oraz kobaltowej, które zapewniają wysoką wytrzymałość oraz są odporne na procesy utleniania.

   Classic Manicure

   Nożyczki do skórek, profilowane satynowe, dł. ostrza 24mm

   39,00 zł

   Precyzja i skuteczność dla Twoich skórek

   Profesjonalne nożyczki do skórek, satynowe, profilowane, dł. ostrza 24 mm wykonane są z utwardzonej nierdzewnej stali nierdzewnej o specjalnych właściwościach fizycznych i chemicznych, odpornych na korozję ze strony różnych czynników, co znacznie wydłuża żywotność narzędzi.

   Niezwykle lekkie i poręczne o smukłych ostrzach, nadają się do wycinania zarastających gruby naskórek. Hartowanie stali zapewnia wysoką twardość materiału od 52-54 HRC odpornego na stępienie części pracującej. Ostrza są niezwykle precyzyjne.

   Specjalna technika ostrzenia ręcznego powierzchnią diamentową powoduje, że ostrza są wyjątkowo gładkie i wytrzymałe. Prawidłowo wyprofilowana część pracująca zapobiega zacinaniu skórek a łączenie ostrzy utrzymuje odpowiedni układ ostrzy.

    Cosmar

    Pęseta kosmetyczna, czarna skośna teflonowa o dł. 9cm stal nierdzewna

    15,00 zł

    Wąskie krawędzie robocze tej pęsety zapewniają podwyższoną precyzyjność w trakcie korekcji brwi.

    Dzięki doskonałemu wykonaniu i skośnym krawędziom roboczym model jest jednym bardzo popularny z linii pęset firmy Cosmar. Specjalne ostrzenie przylegających krawędzi zostało wykonane ręcznie, co zapewnia doskonały chwyt włosa. Grubość stali z której wyprodukowana jest pęseta, zapobiega wyginaniu się krawędzi roboczych i jednocześnie narzędzie wygląda na bardzo solidne wykonanie a zarazem ma delikatny wygląd.

     

    Produkty marki Cosmar, wykonane są w 100% odpornej na korozję nierdzewnej stali chirurgicznej oraz kobaltowej, które zapewniają wysoką wytrzymałość oraz są odporne na procesy utleniania.

     Cosmar

     Cążki do skórek satynowe karbowane, podwójna sprężyna, ostrze 5mm dł.10,5 cm stal nierdzewna

     49,00 zł

     Precyzja i skuteczność dla Twoich skórek. Dzięki klasycznym wymiarom zapewniają precyzyjną pracę.

     • długość ostrza 5 mm, długość cążek 105 mm, ręcznie ostrzone na ściernicy diamentowej,
     • wykonane ze stali nierdzewnej o twardości stali 52HRC, używanej do produkcji narzędzi chirurgicznych,
     • nie tępią się i nie rdzewieją,
     • nadają się do sterylizacji w autoklawie.

     Niezwykła ostrość cążek oraz bardzo cienkie ostrze umożliwiają pełną precyzję ruchów. Stworzone są z chirurgicznej stali, by zagwarantować największy komfort i jakość produktu. Pozwalają na wycięcie skórek tuż przy samej skórze, nie narażając jej na powstanie zadarcia. Satynowa powłoka rączek zapewnia stabilność uchwytu, zaś długość pozwala na swobodne manipulowanie podczas obcinania.