Jednym z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych w ramach manicure i pedicure jest przycinanie paznokci. Tylko ich odpowiednia długość umożliwi przecież utrzymanie ich w idealnym stanie i przyczyni się do tego, że nie będzie można oderwać od nich wzroku. Cel ten najłatwiej osiągnąć zaopatrując się w obcinacze do paznokci wysokiej jakości. Nasza hurtownia narzędzi kosmetycznych nieustannie stara się zagwarantować Wam możliwość zaopatrywania się w najciekawsze z nich.

Kiedy przydają się obcinacze do paznokci?

Jako dystrybutor narzędzi do manicure i pedicure nie ograniczamy się do sprowadzania dla Was jedynie nożyczek do paznokci. Mamy świadomość tego, że nie są one wcale jedynym akcesorium wykorzystywanym podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Po obcinacz do paznokci warto sięgnąć z przynajmniej kilku powodów. Radzi sobie znakomicie, gdy paznokcie są dość grube, co jest przydatne zwłaszcza podczas prac z paznokciami u stóp. Często jest narzędziem bardziej poręcznym niż klasyczne nożyczki. Różnorodność obcinaczy sprawia, że można wykorzystywać je nie tylko do przycinania paznokci, ale i do nadawania im kształtu oczekiwanego przez klientów (gdy pracujemy z paznokciami u stop jest to kształt łopatki). Odpowiednio dobrany obcinacz do paznokci nie tylko skraca czas wykonania zabiegu, ale również sprawia, że zabieg ten jest bezpieczniejszy. Obcinacz używany z wprawą gwarantuje też większe zadowolenie klienta z efektu końcowego.

Jak wybrać dobry obcinacz do paznokci?

Przeglądając obcinacze do paznokci, które przygotowała nasza hurtownia narzędzi kosmetycznych warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. O udanym zakupie decyduje:

  • Materiał, z jakiego wykonany jest obcinacz (stal nierdzewna, stal chirurgiczna).
  • Rozmiar (mniejszy model sprawdzi się w przypadku manicure, większy – w odniesieniu do pedicure).
  • Wygoda (ważna zwłaszcza w przypadku niewielkich obcinaczy, którymi powinno się manewrować sprawnie)

Jesteśmy znani jako dystrybutor narzędzi do manicure i pedicure charakteryzujących się niezawodnością. Staramy się więc, aby obcinacze do paznokci oferowane nasz