Skuteczny zabieg pedicure nie ogranicza się wyłącznie do zadbania o paznokcie pacjenta. Często przecież to wygląd pięt jest jego największym zmartwieniem. Uporanie się z grubą skórą na stopach bywa wyzwaniem nawet dla profesjonalistów. Nic więc dziwnego, że ułatwiający jego realizację hebel jest jednym z najważniejszych narzędzi do pedicure. Nasza hurtownia narzędzi kosmetycznych oferuje szeroki wybór hebli pomagających uporać się ze zrogowaciałą skórą. Oferta przygotowana z myślą o naszych klientach obejmuje jednak również żyletki do hebli pozwalające na jeszcze dłuższe i jeszcze wygodniejsze korzystanie z tego sprzętu.

Jeszcze większa wydajność dzięki żyletkom do hebla

Jako dystrybutor narzędzi do manicure i pedicure doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że hebel do pięt bywa jednym z najważniejszych narzędzi podczas pracy ze stopami klienta. Jego solidność przesądza o powodzeniu zabiegu. To właśnie ona sprawia też, że zabieg nie wywołuje dolegliwości bólowych u osoby, która decyduje się na niego. Usuwanie grubej warstwy skóry nie jest jednak proste i nawet najlepsze narzędzie w pewnym momencie zaczyna się zużywać. Owszem, można uzupełniać je zwykłymi żyletkami. Takie podejście wiąże się jednak ze sporym ryzykiem. Żyletki niewiadomego pochodzenia mogą nie być tak ostre, jak moglibyśmy sobie tego życzyć. Sięgając po żyletki i nie mając wiedzy na temat tego, kto odpowiada za ich produkcję, nie wiemy też, czy są one odpowiednio zdezynfekowane. Pozorna oszczędność może okazać się problematyczna, gdy stosowanie niewłaściwych żyletek spotęguje problemy skórne pacjenta. Heble z wymiennymi żyletkami są znacznie bardziej wydajne niż klasyczne rozwiązania tego typu. Tylko dzięki żyletkom, które poleca nasza hurtownia narzędzi kosmetycznych można mieć jednak pewność, że przez długi czas będą tak samo niezawodne.

Dobre żyletki do hebla - charakterystyka

Jesteśmy znani jako dystrybutor narzędzi do manicure i pedicure. Możemy więc pochwalić się relacjami z wieloma solidnymi producentami. To właśnie dlatego polecane przez nas żyletki do hebla są nie tylko niezawodne, ale również bezpieczne. Rozwiązania polecane naszym klientom są wykonane ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, a ponieważ powstają z wykorzystaniem lasera, nie trzeba obawiać się o to, że pomiędzy kolejnymi rozwiązaniami z serii istnieć będą istotne różnice. Wszystkie żyletki są bardzo ostre, co przyspiesza zabieg, zwiększa jego skuteczność i minimalizuje bolesność.

Żyletki w zestawie – więcej niż oszczędność

Za inwestycją w zestaw żyletek do hebla przemawia wiele ich zalet. Zwykle zwraca się uwagę na oszczędność, z jaką wiąże się tego rodzaju rozwiązanie. Nie jest to jednak jedyny argument, jaki możemy brać pod uwagę. Posiadając zawsze pod ręką komplet sprawdzonych żyletek można planować kolejne zabiegi z dużym wyprzedzeniem. Nie trzeba też obawiać się konieczności rezygnowania ze swojego ulubionego hebla. Jeśli więc jeszcze tego nie zrobiliście, przeanalizujcie naszą ofertę i przekonajcie się, że pedicure może być dzięki niej zabiegiem prostszym niż kiedykolwiek.