W każdym porządnym zestawie kosmetycznym do pielęgnacji dłoni i stóp powinno znaleźć się miejsce dla cążek do skórek. To właśnie dzięki nim zadbamy o idealną estetykę wokół płytki paznokciowej. Nasza hurtownia narzędzi kosmetycznych Cosmar posiada bogaty asortyment cążek, wykonanych wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Sprawdź już teraz, na co warto zwrócić uwagę, przy ich wyborze!

Co warto wiedzieć o cążkach do skórek?

Każdy kosmetolog zgodzi się z faktem, że bez dobrych narzędzi kosmetycznych nie zadbamy odpowiednio o paznokcie oraz ich okolice. Dlatego warto zaopatrzyć swoją kosmetyczkę w cążki do skórek. Te z pozoru niewielkie przyrządy okazują się jednak niezbędne podczas rutynowej pielęgnacji. Zgodnie z nazwą stosowane są do usuwania oraz regulacji nadmiar skóry wokół płytki paznokci dłoni i stóp. Skórki bywają problematyczne! Najczęstszym sposobem radzenia sobie z nimi jest ich wycinanie. Zapewnia to nie tylko estetyczny wygląd, ale i trwałość pozostałych zabiegów manicure i pedicure. Niektórzy z nas mają naturalną tendencję do nieco grubszej skóry wokół paznokci. Inni z kolei mają nawyk ich skubania. W obu tych sytuacjach zdecydowanie niezbędne okazują się właśnie cążki do skórek, a te najlepsze znajdziesz w hurtowni narzędzi kosmetycznych Cosmar!

Cążki do skórek - tylko z naszej hurtowni kosmetycznej!

Cążki cążkom nierówne! Dlatego bez wątpienia warto dopilnować, żeby zapewnić sobie jak najwyższą jakość wyrobów, z którymi będziemy pracować i z których będziemy korzystać. Tutaj na przeciw Waszym oczekiwaniom wychodzi nasza firma, będąca dystrybutorem narzędzi do manicure i pedicure, w której znajdziecie wyłącznie cążki wyróżniające się najwyższą jakością, precyzyjnym wykonaniem oraz trwałością materiałów. W ofercie naszej hurtowni narzędzi kosmetycznych znajdziecie cążki do skórek we wszystkich dostępnych rozmiarach - 3, 4, 5 i 7 mm, wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, stali kobaltowej oraz odpowiedniego dla wszystkich alergików tytanu - i to w kilku wariantach kolorystycznych. Znajdą one zastosowanie wśród początkujących, jak i zaawansowanych kosmetologów, czy stylistów, a także do użytku domowego. Wszystkie dostępne w ofercie naszego sklepu narzędzia kosmetyczne wyróżniają się wyjątkową ostrością, dzięki której skórki nie są rozrywane, a precyzyjnie wycinane.

Poznaj rodzaje cążek do skórek i ciesz się zadbanym ciałem.

Dystrybutor narzędzi do manicure i pedicure Cosmar wyróżnia się szeroką ofertą cążek do skórek, wśród których znajdziesz trzy linie produktów:

  • Cosmar
  • Classic Manicure
  • Solingen

Najkrótsze, z dostępnych u nas cążek kosmetycznych, mają ostrze o długości 3 mm. Polecamy je w szczególności dla wszystkich rozpoczynających dopiero swoją przygodę z kosmetologią i stylizacją paznokci, ponieważ modele te charakteryzują się wyjątkową precyzją i komfortowym użytkowaniem. Cążki do wycinania skórek o długości ostrza 4 i 5 mm są najczęściej wykorzystywane w salonach kosmetycznych - średnia długość ostrza zapewnia idealne wyważenie precyzji i szybkości wycinania. Ostatnim rodzajem, dostępnych w naszej hurtowni kosmetycznej cążek, są te z ostrzem o długości 7 mm, które przede wszystkim są dedykowane profesjonalistom.