Cęgi do paznokci - profilowane o długości 13 cm - Classic Manicure

  Cęgi do paznokci - profilowane, podwójna sprężyna, długość 13 cm

  Numer referencyjny: 2400

  65,00 zł
  Brutto

  Cęgi do wrastających paznokci, profilowane o całkowitej długości 13 cm.

  Produkty marki Classic Manicure, wykonane są w ponad 90% z nierdzewnej stali chirurgicznej oraz kobaltowej, które zapewniają wysoką wytrzymałość oraz są odporne na procesy utleniania.

  Ilość
    Produkt dostępny

   

  Twoje prawa chronione są regulaminem

   

  Kilka dostępnych sposobów wysyłki

   

  Przejrzyste zasady zwrotu produktów

  Jeżeli masz problem z wrastającymi paznokciami u stóp, będziesz potrzebować odpowiednich narzędzi do pozbywania się podrażniających części płytki paznokciowej. Jednym z podstawowych akcesoriów, służących do tego typu zabiegów, są cęgi do paznokci, specjalnie profilowane tak, aby ich użytkowanie było skuteczne i wygodne.

  Dostępne w naszej hurtowni z artykułami kosmetycznymi cęgi to wysokiej jakości produkt od sprawdzonej marki Classic Manicure, wykonane w 90% ze stali nierdzewnej  -bardzo trwałej, odpornej na procesy utleniania oraz o właściwościach hipoalergicznych. Podwójna sprężyna zapewni długą żywotność oraz odpowiednią siłę cięcia. To narzędzie wprost idealne do stosowania w profesjonalnych gabinetach podologicznych i kosmetycznych!

  Cęgi do wrastających paznokci, które oferujemy, mają długość 13 cm, dzięki czemu wyróżniają się w pełni komfortowym użytkowaniem. Jest to również narzędzie, które producent wyposażył w specjalne profilowanie powierzchni tnącej, znacząco ułatwiającej odpowiednie modelowanie paznokcia. Dodatkowo warto wspomnieć o możliwości dezynfekcji i sterylizacji, która sprawia, że polecane przez nasz sklep cęgi do paznokci, nadają się do wielokrotnego użytku.

  Profesjonalnie wykonany zabieg pedicure, czy to w domowym zaciszu, czy w gabinecie kosmetycznym powinien być zakończony odpowiednim piłowaniem płytki paznokciowej. Jako dystrybutor narzędzi kosmetycznych w swojej ofercie posiadamy również wysokiej jakości pilniki do paznokci oraz inne instrumenty do pedicure i manicure.

  Szczegóły produktu

  2400
  89 Przedmioty