Cęgi do paznokci - proste o długości ostrza 20 mm - Classic Manicure

  Profesjonalne cęgi do paznokci, profilowane podwójna sprężyna, ostrze 18mm, dł.13,5cm

  Numer referencyjny: 2409

  79,00 zł
  Brutto

  Profesjonalne cęgi do paznokci profilowane, długość ostrza 18mm, całkowita długość 13,5 cm.

  Produkty marki Classic Manicure, wykonane są w ponad 100% z nierdzewnej stali chirurgicznej oraz kobaltowej, które zapewniają wysoką wytrzymałość oraz są odporne na procesy utleniania.

  Ilość
    Produkt dostępny

   

  Twoje prawa chronione są regulaminem

   

  Kilka dostępnych sposobów wysyłki

   

  Przejrzyste zasady zwrotu produktów

  Potrzebujesz skompletować narzędzia do swojego salonu kosmetycznego? Nasza hurtownia akcesoriów do manicure i pedicure oferuje, między innymi, profesjonalne cęgi do paznokci. Dzięki nim z łatwością zadbasz o stopy swoich Klientek. Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze tego modelu?

  Dostępne w naszej hurtowni z artykułami kosmetycznymi cęgi to wysokiej jakości produkt od sprawdzonej marki  - Classic Manicure. Wykonane są z bardzo trwałej, odpornej na procesy utleniania stali chirurgicznej oraz kobaltowej. Długą żywotność oraz doskonałą siłę cięcia zapewnia podwójna sprężyna. Oferowane narzędzie wyposażone jest w ostrze o długości 18 mm, dzięki czemu dosięgnięcie nim w trudno dostępne miejsce nie stanowi problemu.

  Bardzo ważnym czynnikiem podczas wybierania odpowiednich cęgów jest ich skuteczność i  precyzja. Oferowane narzędzie ma długość 13,5cm - perfekcyjnie dobraną do rozmiaru ostrzy. Ponadto jedno z ramion jest specjalnie ukształtowane. Ma to na celu zapewnienie pewniejszego chwytu oraz w pełni komfortowe użytkowanie. Przedstawiony tu produkt na pewno znajdzie swoje miejsce zarówno w gabinetach kosmetycznych, jak i domowym zestawie do pielęgnacji.

  Nasza hurtownia oprócz profesjonalnych narzędzi do manicure i pedicure w swojej ofercie posiada również usługę ostrzenia wszelkich narzędzi - zarówno do paznokci, jak i tych do skórek. Przedłużamy życie oferowanych przez nas produktów, przywracając im dawną skuteczność!

  Szczegóły produktu

  2409
  59 Przedmioty